І десь у паралельній реальності Москва отримує фантастичні звіти. А все тому, що командири продовжують брехати про "перемоги" на війні.

Читайте також Удар по Дніпропетровщині, ворог поновив наступ на Слов'янськ: основне за 93 день війни

Погрози розстрілів уже не лякають російських солдатів

Перехоплені телефонні розмови свідчать про те, що російські військові вже не бояться бути покараними або розстріляними. А все тому, що вони знають: на війні їх очікує сумніший перебіг подій.

Один з окупантів під час розмови з дружиною скаржився, що з його бригади хлопці просто почали втікати. Мовляв, багато військових уже звільнилися, тож очікують зміни.

Ось їде, наприклад, один хлопець після завершення терміну контракту... стрибає в "КамАЗ", а за ним ще 8 людей стрибають, які хочуть звільнитися самі,
– розповідає він.

Причому ті восьмеро розуміють, що на них очікує можлива розправа та навіть розстріл. Їх це вже не лякає.

Окупанти починають активно втікати з війни: слухайте перехоплену розмову

Сам окупант висловив надію, що матиме можливість повернутися додому наприкінці травня. Саме тоді має завершуватись 90 днів, відведених для "спецоперації". Нагадаємо, що зараз 93-й день протистояння російській агресії. Є шанси, що загарбник таки приїхав додому, але в пакеті.

Це цікаво Війна може тривати до зими, окупанти закріплюються на Херсонщині, – розвідка

Тим часом командири відверто брешуть

У Росії десятки років не міняється нічого. Ця країна обожнює брехати про свої здобутки. Так, військові командири повідомляють Москві про те, що їм вдається здобувати "перемоги" у війні проти України.

Одна з таких побрехеньок стосується села Довгеньке Ізюмського району. Його, переконують окупанти, вдалося "взяти" під контроль. Мовляв, захопили село ще наприкінці квітня. Реальність ж дещо інша: за цей населений пункт досі точаться запеклі бої.


Те саме село Довгеньке, яке окупантам вдалося "взяти" / Скриншот карти liveuamap

Як з'ясувалося з розмови окупанта з матір'ю, за неможливість взяти Довгеньке командира очікує кримінальна відповідальність. Оскільки вище керівництво знає, що село "взяли", то його тепер вимушені насправді захопити.

Сенс у тому, що про Довгеньке ми ще 3 тижні тому доповіли, що ми його взяли. А ми, ось, за нього воюємо,
– підкреслив він.

В СБУ зазначають, що окупанти захопити Довгеньке ніяк не можуть. Натомість б'ють по ньому та сусідніх селах з артилерії та РСЗВ, мінометів і танків. Наші ж військові дають гідну відсіч загарбникам. Про це також свідчать втрати ворога.

Військове керівництво бреше Москві про "перемоги" в Україні: слухайте розмову

Зазначимо, що від початку повномасштабної війни армія Росії скоротилася на 29 750 військових. Упродовж минулої доби лави "двохсотих" поповнили ще 150 окупантів.

Варте уваги – де зараз найзапекліші бойові дії – розбір карти: дивіться відео