Про це стало відомо з уривків чергового ефіру пропагандиста, інформує 24 Канал. Зазначимо, що кремлівські очільники ні пари з вуст досі не промовили щодо ситуації в Бєлгородській області.

Дивіться також Основна загроза для кремлівського режиму: чим можуть закінчитися операції в Бєлгородщині

Знову кричить про ядерку

Шебекіно – красиве "руське" місто, яке розташоване на "руській" землі, а його "утюжать" – ось так Соловйов розпочав чергову свою порцію отрути в ефірі. Ненароком йому все ж довелося визнати нікчемність російської армії, але поки непрямими словами.

Ми говоримо, мовляв, вони намагалися здійснити терористичну атаку на Бєлгородську область, у них не вийшло. Та все у них вийшло! Вони перетворили життя мешканців Шебекіно на пекло,
– сказав пропагандист.

У Соловйова підгорає через атаки на Шебекіно: дивитись відео

Згодом він повернувся в царські часи та згадав про Бєлгородську, Курську та Брянську "губєрнії". Мовляв, там є готові люди, яким тільки треба роздати зброю. Ймовірно, для захисту територій. Бо "не можна до цього звикати та миритися". На останок інший пропагандист заспівав традиційну останню пісню про ядерну зброю.

"Ядерне питання має обговорюватися на політичній арені та не треба цього боятися. Бо вони так і будуть дивитися на нас", – сказав він.

Річ у тому, що на Росію вже ніхто й не дивиться. І ядерним ударом країна-терористка в першу чергу знищить себе.

Події в Бєлгородській області: останнє

  • Крім Соловйова, про Бєлгород згадав ще один російський пропагандист – Євгєній Пригожин. Після поразки під Бахмутом, він зібрався "захищати" область із залишками своїх посіпак.
  • Кремль мовчить, а перед Путіним, ймовірно, дилема – захищати кордони Росії чи укріплювати позиції на території України. Але як у першому, так і в другому випадку, кремлівському диктатору плювати на громадян своєї країни.
  • Своєю чергою російські військові обстрілюють Бєлгородщину, намагаючись зупинити добровольців. Аби врятуватися від цього, росіянам пропонують виїхати. Станом на 3 червня російські добровольці заявили, що погодили з Україною відкриття гуманітарних кордонів.