Однак російське керівництво вирішило поки відмовитися від цієї ідеї. Про це 24 каналу розповів політтехнолог Михайло Шейтельман.

Зверніть увагу Розбіжаться, – Фейгін відреагував на "100 тисяч солдатів з КНДР" на війну проти України

Політтехнолог вважає, що у росії великі проблеми з поповненням особового складу, з цієї причини вони розглядають різні варіанти.

Людей вони збираються привозити з африканських країн, які їхні союзники тепер. Також з Північної Кореї розраховують когось доставити. Якщо КНДР поїде за росію, тоді Південна Корея приїде нам допомагати й буде в нас війна за 38 меридіан,
– розповів Шейтельман.

Він переконаний, що ідея залучення громадян із країн-союзниць росії була реальною, однак у москві передумали, остерігаючись можливої жорсткої реакції на Заході.

"Напевно вони почали розмовляти з лідером Північної Кореї, і він погодився. Східні люди не кажуть "ні", вони сказали: "так, звичайно ж, обов'язково, 100 тисяч привеземо". У східних народів інша система підрахунків, тому там могли щось наплутати легко", – вважає експерт.

Як вплине на війну нова зброя від США: дивіться відео

Водночас він додає, що у росії вже встигли заявити, що використовуватимуть північних корейців для відновлення Донбасу.

"Це прямо агонія імперії, тому що у них ситуація все гірша і гірша. Коли люди сподіваються врятувати хоч щось, намагаючись привезти північнокорейців щось будувати, це має досить ганебний вигляд", – резюмував Шейтельман.

Читайте також У КНДР нема грошей, – Фейгін про "співпрацю" росії з Північною Кореєю

Вас також може зацікавити – сезон "бавовни" у Криму у розпалі: дивіться відео