Поліцейські, які приїхали на виклик, повідомили, що інцидент стався приблизно о 3:20. Тоді ж у мережі з'явилися перші відео пожежі.

Читайте також Від початку війни провели 9 обмінів полоненими: в Україну повернулися 324 людини

Окрім кадрів із російським військкоматом у вогні, у мережу просочилося відео, зняте від першого лиця. Як повідомляють тамтешні ЗМІ, двоє невідомих використали 7 пляшок із коктейлем Молотова. Поліцейські повідомили про ще одну невикористану пляшку, залишену під будівлею.

Що відомо про пожежу після оприлюднення анонімного відео

З відео видно, що на місці інциденту й справді фігурує двоє молодих людей. Один із них знімав підпал, другий – займався коктейлями.

Кілька пляшок влетіло у вікно військкомату, інші – розбили вхідні двері, за якими й почалася пожежа. Як повідомляють правоохоронці Росії, вогонь виник через займання дерев'яної обшивки.

За наявною інформацією, полум'я охопило один із кабінетів, а також частину коридору.

Дивіться відео з місця подій:

Російські правоохоронці порушили кримінальні справи про:

  • умисне знищення або пошкодження майна,
  • хуліганство.

Підозрюваних досі шукають.

До речі, у березні 2022 року в Московській області Росії чоловік підпалив військкомат, щоб не йти воювати проти України. Таким чином він хотів знищити особові справи призовників та зірвати мобілізацію. Згодом він пояснив, що не має наміру виконувати злочинні накази влади та закликав співгромадян чинити такі ж радикальні дії.

Чи можлива масова мобілізація в Росії до 9 травня

Міністр оборони Великої Британії вважає, що Путін оголосить масову мобілізацію під час параду 9 травня. Однак російський опозиційний правозахисник Марк Фейгін додає, що це малоймовірно. Насамперед – через страх Путіна видати звичайним росіянам зброю.

На його думку, якщо у росіян з'явиться зброя, їх не вдасться контролювати так, як це відбувається до сьогодні.

Разом із тим, в Росії вже триває прихована "мобілізація". Держава-агресорка активно набирає "добровольців" із Краснодарського та Приморського краю, а також Ростовської області. Агітують до війни у Брянську, Курську та Бєлгороді, де навіть дозволили короткостроковий контракт лише на 3 місяці.

Нагадаємо – у Росії спалили військкомат, щоб не йти воювати в Україні: деталі у відео