Про це 24 Каналу розповів психолог Спартак Cуббота. За його словами, на цьому прикладі можна чітко побачити різницю між менталітетом росіян та українців. Окупанти мають вмирати за свою країну, а ми – вбивати ворогів та жити заради неї.

До теми Наступ уже триває: що Росія готує на річницю війни

Хочу пояснити різницю між нашою ментальністю та їхньою. Дивись на їхню риторику. Якщо не готовий померти, то не патріот. А наші хлопці та дівчата, які воюють, кажуть, що йдуть не помирати за країну, а вбивати за країну. Яка в нас різна риторика з цими покидьками,
– зауважив Суббота.

Смерть це менталітет росіян

Як наголосив Суббота, українці знають, за що вони воюють – за державу. В росіян же ціль – просто померти за чергового царя чи президента. Українці живуть заради України, а росіяни помирають заради Росії.

Яка різниця між менталітетом українців та росіян – розповів Спартак Суббота

Це і є менталітет та культурний код росіян. Просто смерть. За будь-що. Колись мусив помирати за царя, президента, тирана. Хоч в них це одне і те саме. Тепер мусиш помирати за країну, бо є якась дивна "СВО", плани щодо якої вони постійно змінюють. В них якась патологія. Когнітивні та психічні вади. Вони не здатні нормально обрати курс, що потрібно робити,
– наголосив Суббота.

Він підкреслив – коли хтось мусить за щось помирати – це дуже страшно. А коли йде вбивати і жити заради країни – це зовсім інший підхід.

Росіяни продовжують вмирати в Україні

  • У Генеральному штабі ЗСУ оприлюднили свіжі дані щодо втрат російських окупантів на війні. Станом на 6 лютого українські військові вже знищили аж 132 160 загарбників.
  • За попередню добу, 5 лютого, на "концерт Кобзона" пішли ще 870 окупантів. Варто зауважити, що у цій статистиці немає даних по поранених окупантів. Тому цифри втрат значно більші.
  • Також українські військові вже знищили 3231 ворожий танк, 6415 бойових броньованих машин, 2231 артилерійську систему, 461 реактивну систему залпового вогню, 294 літаків тощо.