Коронавірус у РНБО: що відомо

Інформацію про коронавірус у співробітника РНБО підтвердив секретар відомства Олексій Данілов у коментарі ZN.UA.

Актуально COVID-19 в Україні: 32 476 тисячі хворих, близько тисячі інфікованих померли

За його словами, інфікованим виявився працівник Ситуаційного центру РНБО, що розташовується на вулиці Петра Болбочана, а не в Офісі Президента на вулиці Банковій.

Попри це, в РНБО обмежили спілкування та контакти, перейшовши в онлайн-режим роботи. Щоправда, на такий режим переходить лише той підрозділ, де працював інфікований співробітник. Окрім того, триває епідеміологічне розслідування та встановлюють осіб, що контактували з хворим.

Весь апарат – 160 осіб – не може піти з роботи через одну людину. Люди з якими він контактував, вони – зараз на цьому епідрозслідуванні. Вони мають окреме приміщення, тому і окрема ситуація. Ми таку інформацію, що весь РНБО на особливому режимі не давали ніколи,
– уточнив Данілов у коментарі "РБК-Україна".

Також він повідомив, що вже здав тест на COVID-19, хоча і не контактував з інфікованим співробітником. Секретар РНБО додав, що результатів тесту ще немає. А будуть вони відомими ближче до ранку 17 червня.

Зверніть увагу Не носиш маску – плати штраф: уряд хоче посилити покарання за порушення

Коронавірус у представників української влади

  • Після цього випадку Президент Володимир Зеленський перейшов на особливий режим роботи. Коронавірус у нього та його дітей не виявили.
  • Була інформація про коронавірус у віцепрем'єра Олексія Резнікова та радника президента Руслана Демченка. Однак ця інформація не підтвердилася. А тести обоє політиків здали після офіційного візиту до Франції.