Про це віцепрезидентка США повідомила під час зустрічі з Володимиром Зеленським на полях Мюнхенської конференції у суботу, 19 лютого, інформує 24 канал.

Читайте також Не зупинимось на економічних санкціях, – Гарріс про відповідь Росії в разі нападу на Україну

Сполучені Штати дуже серйозно ставляться до суверенітету та територіальної цілісності України. США стоять поряд з Україною і якщо Росія надалі атакуватиме вашу країну – ми накладемо швидкі та суворі економічні санкції,
– сказала Камала Гарріс.

"Ми також чітко заявили, що хотіли б аби питання вирішилося дипломатичним шляхом і відкриті для дипломатії. Разом із вашою країною ми серйозно ставимося до загрози та зібралися зі союзниками, щоб говорити одним голосом", – додала віцепрезидентка Сполучених Штатів Америки.

США підтримують Україну

  • Американський Сенат одноголосно ухвалив резолюцію на підтримку України. Вона посилає сильний сигнал про те, що, демократи та республіканці єдині у захисті нашої держави.
  • У Сполучених Штатах Америки вивчають додаткові можливості для підтримки економіки України. Вона потрібна на тлі зростання російської загрози на українських кордонах.
  • Міністр оборони США Ллойд Остін хоче використати наземні маршрути замість повітря для доставки Україні військової допомоги. Мовиться про надання летального озброєння.

Зеленський провів зустріч із Гарріс: дивіться відео