Вищий антикорупційний суд (ВАКС) ухвалою від 14 грудня пом'якшив запобіжний захід Юрію Гримчаку. Про це у фейсбуці написав адвокат Дмитро Мельник.

Читайте також ВАКС взяв під варту очільника порту "Чорноморськ": застава становить понад 2 мільйони

За його словами, запобіжний захід Гримчаку змінили з домашнього арешту на особисте зобов'язання. Утім, за кордон він виїхати не зможе, а також повинен носити електронний браслет.

Юрій Гримчак і хабар у мільйон доларів: що слід пам'ятати про гучну справу

  • 14 серпня 2019 – правоохоронці з НАБУ, прокуратури та СБУ затримали заступника міністра з питань тимчасово окупованих території Юрія Гримчака та його помічника Ігоря Овдієнка.
  • Затриманих запідозрили у вимаганні хабаря у мільйон доларів, а, власне, саме затримання відбувалося під час передачі частини грошей – 480 000 доларів.
  • Згодом суд обрав Гримчаку запобіжний захід – утримання в СІЗО 60 днів із можливістю вийти під заставу у 6 000 000 гривень.

Варто нагадати Затримували незрозумілою мовою: Гримчак буде судитися з Україною у Європейському суді

  • Поки тривало слідство, прокуратура зняла з чиновника підозру в шахрайстві, натомість пред'явила підозру у зловживанні впливом.
  • 30 січня 2020 Юрій Гримчак вийшов із Лук'янівського СІЗО Києва під цілодобовий домашній арешт. А з квітня 2020 року він був вже тільки під нічним домашнім арештом.
  • САП передала справу Юрія Гримчака до суду 22 травня 2020 року. Колишньому урядовцю загрожує від 5 до 12 років ув'язнення із конфіскацією майна.

До теми Юрій Гримчак на свободі: коротка біографія