Сама Кіра Рудик написала у фейсбуці, що була на допиті. У ДБР згодом теж заявили, що вже допитали низку свідків, зокрема, нардепів.

До теми Кіру Рудик викликали на допит у ДБР

Рудик говорить про політизацію справи

Політикиня розповіла, що допит тривав 2 години. Рудик каже, що мовиться про господарську діяльність партії на початку 2020 року. За її словами, провадження раніше закрили, але тепер відновили. Вона вважає справу політизованою. Крім того, Рудик переконує, що ДБР відмовилось надавати документи про підстави, за якими відкрили справу.

Глава партії каже, що не знає, які ще нардепи приходили на допити. Наступний раз Рудик допитуватимуть 10 лютого.

Що відомо про справу

  • Працівники НАЗК виявили, що договори із надання послуг та виконання робіт низкою ФОПів, які уклало керівництво "Голосу", мають ознаки фіктивності.
  • Справу розслідують за статтями порушення порядку фінансування партії та привласнення майна в особливо великих розмірах.
  • У ДБР заперечили інформацію, що справу відкривали й закривали. Зазначили, що провадження розпочинали лише раз – 22 листопада 2021 року.
  • За такі порушення загрожує 12 років в'язниці з позбавленням права обіймати певні посади протягом 3 років та з конфіскацією майна.

Може бути цікаво – Кіра Рудик не відповіла, чи має громадянство США: