Борис Джонсон завітав до Офісу Президента, де зустрівся із Зеленським, главою ОП Андрієм Єрмаком та іншими чиновниками. Зеленський і Джонсон провели переговори.

Дізнайтесь більше Добрий день, everybody: Борис Джонсон відвідав Київщину

Джонсон несподівано приїхав у Київ

Вітаю в Києві справжнього друга України Бориса Джонсона. Борисе, дякую за підтримку!,
– написав Зеленський.

Джонсон, який відвідав Київську область, розповів Зеленському, що побачив наслідки російських атак. Також він зазначив, що для нього велика честь зустрітися з українським лідером.

Джонсон зустрівся із Зеленським у Києві: відео

Деталі зустрічі Зеленського і Джонсона

Під час зустрічі Зеленський і Джонсон обмінялися думками щодо практичних кроків, які може здійснити британський політик для того, щоб допомогти Україні в цей важкий час.

Зокрема, обговорювалося питання підготовки "саміту миру", який планують провести з метою реалізації формули миру, яку президент представив лідерам "Групи двадцяти" минулого року.

Президент докладно поінформував Джонсона про ситуацію на передовій. Глава держави висловив переконання в тому, що завдяки потужній підтримці партнерів Україні вдасться зупинити російського агресора та звільнити всі тимчасово окуповані території.

Зеленський подякував Великій Британії, всьому британському народу за потужну лідерську оборонну й економічну підтримку.

Джонсон вчетверте приїхав у Київ

  • Колишній лідер Великої Британії Борис Джонсон вже вчетверте приїхав в Україну від початку повномасштабної російської агресії. У неділю, 22 січня, він відвідав Бучу в Київській області, яка перебувала під окупацією близько місяця.
  • Джонсон один з найбільших друзів України на Заході, адже постійно виступає за військову підтримку нашої країни. Нещодавно у Давосі він закликав надати Україні танки та іншу зброю, щоб завершити війну.
  • Джонсон наголосив, що світ повинен зосередитись на допомозі Україні, а не фокусувати свою увагу на Владімірі Путіні. Він розкритикував політиків, які думають про те, як зберегти "обличчя Росії".
  • Екслідер Британії переконаний, що Кремль шантажує світ ядерною зброєю, але Путін не піде на її застосування, адже тоді Росія опиниться у тотальній ізоляції.
  • Джонсон вважає, що Україна поверне усі території, зокрема – Донбас і Крим. Він заявляв, що Росія має програти, а Україна – досягти успіху, що означає як мінімум відкинути росіян з усіх територій, які вони захопили з 24 лютого 2022 року.