Жіночий партизанський рух "Зла мавка", що діє на окупованих територіях України, показав, що рублів із новим "дизайном" більшає, зокрема у Сімферополі. Про це повідомили на сторінці ініціативи.

Дивіться також Підготовку до звільнення Криму розпочато: як і коли росіяни тікатимуть

Що відомо про нові "рублі"

"Зла мавка" творчо підійшла до боротьби з окупантами. Так, російські рублі отримали новий "дизайн" – тепер на них є проукраїнські написи. На фото, які поширюють партизани, видно фрази "Це вам не Росія! Ви в Україні!".

Як зазначають у русі "Зла мавка", проукраїнських настроїв на окупованому Росією українському півострові більшає, а тепер в обігу і нові "рублі". Активісти сфотографували валюту біля Верховної Ради Криму у Сімферополі.

Рублі з проукраїнськими написами в окупованому Криму / "Зла мавка"

Дивіться також Люди чекають на повне звільнення, – Чубаров про настрої в Криму на тлі постійної "бавовни"

Спротив на окупованих територіях України

Це не перша креативна акція, яку проводять в окупації.

  • Раніше рух "Жовта стрічка" оголосив безстрокову акцію "Лови подачу". Її суть у тому, щоб показати: українці не здаються та чекають, коли ЗСУ звільнять тимчасово окуповані території. У рамках акції треба взяти тенісні кульки будь-якого кольору, підписати їх патріотичними гаслами та поширити вулицями.
  • У Феодосії уже показали результати акції. Кульки опинилися біля одного з входів у будинок офіцерів, поблизу редакції газети "Кафа", навпроти школи №2 та у парку Ювілейному.