Стратегія американської розвідки працює

Усі ці дії обережно координували. Про це з посиланням на джерела у Білому домі повідомило американське видання.

До теми Не свідчить про радикальну зміну ситуації, – Кулеба про заклик США покинути Україну

ЗМІ зазначило, що вже є ознаки того, що така стратегія спрацювала. Президента Росії Володимира Путіна застали зненацька. Водночас перехоплені дані розвідників змусили російські спецслужби нарікати на викриття їхніх планів.

Тепер у Москві нібито перевіряють, чи є у них нишпорки. Так розвідка США змусила їх засумніватися у собі. Завдяки цьому у Кремлі можуть ставити питання, чи вдасться їм втілити агресивні плани й зберегти їх у таємниці.

Однак така стратегія призвела до конфліктів із американськими ЗМІ. Все тому, що Адміністрація Джо Байдена не надавала докази своїх заяв. Інформація зазвичай надходила у формі заяв представників розвідки, а чиновники фактично просили журналістів повідомити ці дані без належного підтвердження.

Ми не інструменталізуємо пресу. Ми проводимо стратегічну комунікаційну кампанію. Майте на увазі, що існує багато потенційних аудиторій для цих заяв, незалежно від того, чи вони зроблені з трибуни, на брифінгу, чи в інших форматах,
– наголосив представник розвідки.

Читайте також Шольц попередив Росію про "дуже тяжкі наслідки" в разі вторгнення в Україну

Деякі розвідки нібито були здивовані кількістю оприлюдненої інформації. Зокрема й про наміри Росії сфабрикувати привід для вторгнення в Україну. Водночас один із представників розвідки запевнив, що вони дотримуються стандартних процедур розсекречення.

Що США говорили про російські війська біля кордонів України

  • Саме американські ЗМІ ще наприкінці жовтня 2021 року заявили про скупчення російських військ біля кордонів України. Лише згодом цю інформацію підтвердила наша розвідка.
  • У січні 2022 року західні політики та ЗМІ ще більше почали говорити про ескалацію. Вони стверджували, що загострення нібито "неминуче".
  • США та ще 3 країни навіть наказали своїм дипломатам або їхнім рідним евакуюватися з України.
  • Зауважимо, що українські політики стверджують, що війна триває вже 8 років, тому загроза існує завжди. Однак саме зараз значного загострення ситуації немає, адже війська агресора дислокуються біля наших кордонів ще з квітня.

Це може вас зацікавити – Росія висунула вимоги ЄС: відео