Цю допомогу Україна отримає вже у 2021. У Вашингтоні впевнені, що реформи мають вирішальне значення задля функціонування демократії.

Більше тут Зеленський зустрівся з Байденом: спільна заява за підсумками розмови

Україна розробляє План трансформації

Пріоритети Києва, мовиться у заяві, – реформи які посилюють демократичні інститути, зміцнюють права людини та забезпечують справедливість. Задля цього Україна і розробляє План трансформації

На підтримку зусиль України з втілення реформ уряд США з 2014 року надав Україні майже 2 мільярди доларів допомоги на розвиток та планує виділити понад 463 мільйони доларів допомоги цього року,
– наголосили в адміністрації Джо Байдена.

Передусім ці гроші мають піти на програми, орієнтовані на демократію, права людини, місцеве управління та децентралізацію, приватизацію й судову реформу.

У Вашингтоні Зеленський зустрівся з Байденом

Зазначимо, що у Вашингтоні 1 вересня президент Володимир Зеленський зустрівся з главою Білого дому Джо Байден. Перемовини тривали близько 2, 5 годин. Перед розмовою тет-а-тет лідери держав виступили з короткими заявами.

Читайте також Штати нададуть 45 мільйонів доларів гумдопомоги для жителів Донбасу

Зокрема, Володимир Зеленський нагадав своєму американському колезі щодо ситуації на Донбасі. Українська сторона передала американській список із 450 незаконно ув'язнених Росією українців. Байден запевнив, що у Вашингтона та Києва – однакові цінності і США підтримують Україну на шляху до НАТО.