Відповідну заяву американський президент зробив 22 лютого під час свого нового звернення щодо ситуації в Україні та навколо неї, повідомляє 24 канал.

Дізнайтеся більше США вводить санкції проти російських еліт, – Байден

США продовжать надавати Україні військову допомогу

Сполучені Штати продовжать надавати оборонну допомогу Україні,
– запевнив Байден.

Він додав, що Вашингтон також зміцнюватиме позиції союзників по Альянсу. Якщо Росія не виведе своїх бійців з Білорусі, то війська з Європи зміцнюватимуть сили в Естонії, Латвії та Литві.

Американський лідер також вкотре наголосив, що США не мають жодного бажання боротися з Росією. Однак хочуть, аби вона зрозуміла: Вашингтон і партнери захищатимуть кожен сантиметр території НАТО.

Звернення Байдена про Україну: дивіться відео

Військова допомога від США: коротко

  • У Бориспіль 13 лютого прибула військова допомога зі США. Вантаж привезли на двох військових літаках. На борту були боєприпаси та заряди для гранатометів.
  • 11 лютого секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що Україна отримала від Сполучених Штатів вже 25 літаків з військовою допомогою.
  • 9 лютого в Києві приземлилися 2 літаки з Вашингтона. Тоді міністр оборони Олексій Резніков жартував, що на летовищі "день відкритих дверей". Повітряні судна привезли 80 тонн боєприпасів, 80 тонн патронів.
  • Крім того, США вже надали Збройним силам України набої до стрілецької зброї, бойові припаси для гранатометів, протитанкові ракетні комплекси тощо.