Про це свідчать відповідні супутникові знімки. На них видно розширення ядерних полігонів порівняно з тим, який вигляд вони мали кілька років тому.

Зверніть увагу У нас велика територія, Росія не зможе знищити ядерною зброєю всю Україну, – Резніков

США, Росія та Китай активізувалися на ядерних полігонах

Мовиться про три локації:

  • пустеля Невада (США),
  • Сіньцзян-Уйгурський автономний район (Китай),
  • архіпелаг в Північному Льодовитому океані (Росія).

На знімках видно, що там з’явилися нові тунелі під горами, дороги та сховища. Крім того, пожвавився рух транспортних засобів.

Судячи з фото, з 2021 по 2023 рік на полігоні росіян "Нова Земля" триває масштабне будівництво. Так, до порту прибувають кораблі й нові транспортні контейнери, взимку дороги розчищаються, а вглиб арктичних гір риють тунелі. За словами ексофіцера розвідки ВПС США Седріка Лейтона, росіяни намагаються підійти до самої межі й можуть готуватися до можливого ядерного випробування.

Окрім цього, також підвищена активність на китайському полігоні. Терикон збільшується, за останні роки почали копати п’ятий підземний тунель, а також з’явилися нові дороги та зона зберігання, куди можна помістити вибухові речовини.

З 2018 по 2023 роки США також значно розширили на своєму полігоні підземний об'єкт U1a. Лабораторія призначена для проведення "підкритичних" ядерних експериментів, й називають це давньою практикою, мета якої – забезпечити надійність зброї в поточному арсеналі без повномасштабних випробувань.

Супутникові знімки ядерних полігонів / фото CNN

Нагадаємо, що нещодавно президент Фінляндії спрогнозував тривалу війну в Україні. Він заявив, що ризик застосування росіянами ядерної зброї дуже великий.