Зуби вкривають білим розчином, потім сканують ручним томографом, що вловлює білий колір. За кілька секунд кожен вигин щелепи проектується на дисплеї комп’ютера.

Пацієнт разом з дантистом усувають усі недоліки з графічної моделі. А далі, як кажуть, справа техніки. Робот за встановленими параметрами вигинає скобу, яка одразу ляже на місце. Її не потрібно приміряти, виправляти чи кожного разу замінювати на нову. Точність з першого разу дозволяє скоротити курс лікування як мінімум на третину.

“Завдяки 3D моделі ми можемо створити досконалий продукт. Пацієнт бачить на моніторі стан своїх зубів до і після використання скоб. Це ще й вселяє надію в клієнта, і він швидше одужує”, - каже дантист Шивані Патель.

Вигинання скоб здійснюється при температурі 537 градусів за Цельсієм. Повний курс лікування разом зі скобами коштуватиме від 3 до 10 тисяч доларів.

Втім коли система стане більш поширеною вона подешевшає, заспокоюють лікарі. Наразі методику практикують у Штатах, Канаді, а віднедавна в Австралії та Великій Британії. До кінця року лікарі планують відкрити спеціалізовані клініки по усій Європі.