Помічник президента США Дональда Трампа з нацбезпеки Джон Болтон заявив у інтерв'ю телеканалу Fox News, що це питання, зокрема, обговорювалося в рамках міжвідомчих консультацій.

Читайте також: Не домовились про секретний завод: чому саміт США – КНДР закінчився достроково

США домагаються передачі влади голові Національної асамблеї Венесуели Хуану Гуайдо, який проголосив себе тимчасовим президентом. Болтон пообіцяв, що Вашингтон продовжить тиск на Каракас для передачі Гуайдо влади мирним шляхом.

Від Північної Кореї Сполучені Штати домагаються припинення ядерних і ракетних програм та закриття відповідних об'єктів. Якщо Пхеньян не готовий до денуклеаризації, КНДР "не отримає послаблення за накладеними раніше економічними санкціями". Болтон зауважив, що США насправді готові нарощувати ці санкції.

Додамо, що 5 березня вашингтонські дослідні центри, що аналізують військову інфраструктуру КНДР за супутниковими знімками, прийшли до висновку про відновлення робіт і будівництві нових об'єктів на ракетному полігоні Сохей, на якому раніше проводилися випробування міжконтинентальної балістичної ракети Хвансон.