1. Путін – блефує. В міжнародних відносинах він поводить себе як дворовий чи там шкільний бузило – чіпляється, пресує, вдає з себе крутого. Але варто проявити проти такого бузила реальну силу або не дай Бог після чиєїсь відсічі у нього з носа капне кров, і стає зрозуміло, що це лише жалюгідне закомлексоване створіння.
  2. Коли НАТО розпочало бомбардування Югославії, російський прем'єр Євгеній Примаков летів до Вашингтона. Над Атлантикою він розвернув літак і повернувся до Москви, демонструючи, що після застосування сили проти російського союзника Югославії йому немає про що говорити зі США.

І ось тепер сила (бомбардування) застосована не лише проти іншого союзника Росії – Сирії, але, фактично, і проти самої Росії.

На наступному тижні Москву має відвідати держсекретар США Рекс Тіллерсон. Російська політична традиція та імідж Путіна мали би примусити їх скасувати візит у столицю Росії.

Читайте також: Держсекретар США Тіллерсон скасував зустріч із Путіним, але все одно планує візит у Росію

Якщо цього не станеться, то бузило, яке щойно бахвалилось, що ніхто у світі нічого не може йому протиставити, виявиться звичайнісіньким жлобом і тюфяком.

Якщо ж станеться, то це просто буде безсилою злобою. Адже ракети таки потрапили в цілі і Росія нічого цьому не змогла протиставити.

Це далеко не кінець історії. Ні намагань Росії тиснути на світ, ні навіть війни в Сирії. Але наразі ситуація для Росії виглядає дуже непривабливо.

Запасаємось попкорном...