Загалом участь у "Індексі КСВ 2023" взяли 30 провідних компаній країни, зазначає 24 Канал. Вони заповнили анкети, що базувалися на 5-компонентній моделі КСВ у воєнний час: безперервність бізнесу і податки, безпека співробітників і співробітниць, боєздатність, об'єднаність, громада.
Дивіться також ПУМБ долучився до мегазбору Сергія Притули – задонатив 2,5 мільйони гривень на 100 дронів
Банк розкрив у анкеті свої дані щодо допомоги ЗСУ, підтримки мобілізованих співробітників, надання матеріальної та психологічної допомоги своїм співробітникам, щодо об'єднання з конкурентами у реалізації проєктів під час війни, наявності плану безперервності бізнесу, сплати податків.
Пріоритетами ПУМБ у війну є збереження і підтримка клієнтів та команди, допомога українським захисникам і пораненим, розвиток бізнесу і поліпшення клієнтського досвіду. З початку війни ПУМБ скерував на підтримку ЗСУ понад 93 мільйонів гривень.
У команді ПУМБ працює майже 7 тисяч співробітників, яким банк надає матеріальну допомогу за складних обставин, і сума інвестицій на підтримку вже складає понад 167 мільйонів гривень. ПУМБ, як і раніше, вчасно сплачує всі податки, кредитує критично важливий бізнес, ремонтує і відкриває відділення на звільнених територіях за першої можливості.
Дивіться також Легкий перехід на українську: ПУМБ ініціює програму БезуМОВНОЇ підтримки для всіх українців
Банк ініціював соціальний проєкт "Ми однієї крові" з підтримки українського малого бізнесу та арту, просування донорських ініціатив і допомоги пораненим. Ініціатива вже зібрала 4 мільйони гривень на закупівлю понад 2 000 кровоспинних засобів тактичної медицини та 46 доставок компонентів крові у гарячі точки. Понад 1 200 українців стали донорами. А це все – десятки тисяч врятованих життів.
Наразі триває програма безумовної підтримки для всіх українців у переході на українську мову, в тому числі фінансову – "БезуМОВНА підтримка".