Таку думку в авторській програмі Олени Трибушної "Перші особи" на 24 каналі висловив керівник соцгрупи "Рейтинг" Олексій Антипович. За його словами, можна уявити ситуацію, що Зеленський посадить Ахметова.

До теми Коломойський, Порошенко і навіть Зеленський: кого українці вважають олігархом

Українці можуть почати переживати за власне майно

На думку Антиповича у такому разі хтось з українців може зрадіти і "поплескати". Проте є й такі, які зреагують інакше, хоч "у випадку Ахметова немає політичної складової".

Кожен "маленький українець" поїде додому, вимкне телевізор й почне готуватися до барикад, де йому діти власне майно, бо якщо посадили Ахметова, посадять і його,
– пояснив соціолог.

Він вважає, що частина українців може подумати про те, що, мовляв, влада забирає власність. "Якось страшнуватенько стане", – припустив він.

Українець може сказати: "Та, схвалюю". Буде частина таких. Проте подумають: "Куди дітей відправити на навчання? Може за кордон?"

Олексій Антипович

Керівник соціологічної групи "Рейтинг"

Інтерв'ю з Олексієм Антиповичем у програмі "Перші особи": дивіться відео


Конфлікт Ахметова та Зеленського: головне

  • Володимир Зеленський та Рінат Ахметов почали мати напружені стосунки після того, як Верховна Рада ухвалила закон про олігархів та проголосувала за відставку Дмитра Разумкова з посади спікера парламенту.
  • Політсила "Слуга народу" заявила 24 листопада, що нардепи не ходитимуть на ефіри телеканалів, які пов'язують з олігархом. Таке рішення мотивували тим, що медіа маніпулюють інформацією.
  • Під час своєї пресконференції президент заявив, що Ахметова нібито хотіли втягнути у держпереворот. Його планували провести 1 – 2 грудня.