Як наголосив Стерненко, він довіряє Філімонову та Кравченку, як самому собі. Тому агресія щодо них – це удар і по ньому. Відповідний допис з’явився на його фейсбук-сторінці.

До теми Колишні "азовці" заявляють, що через підтримку Стерненка їх побив Білецький

Я поважаю членів Національного корпусу, і дякую кожному ветерану, який захищав Україну. Бійці "Азову" – герої та ті, завдяки кому я взагалі маю змогу написати цей пост. Сергій і Назарій – не менші герої. Вони звільняли Маріуполь разом із іншими азовцями. Сергій навіть отримав поранення під Іловайськом. Але окремі люди вчинили з моїми друзями підступно та несправедливо,
– підкреслив Стерненко.

За його словами, їх кликали поговорити, але за фактом влаштували засідку та катували. Також хлопців на "допиті" запитували: "Хто стоїть за всією медійною кампанією щодо Стерненка?"

"Хочу відповісти усім та одразу: за медійною кампанією щодо мене стоять всі канали Медведчука, Аваков і МВС, партія ОПЗЖ, Азаров, Труханов, Дубінський і Бужанський, Шарій, Лукаш, Портнов, Кива та ще десятки регіоналів та промосковських колаборантів", – підкреслив Стерненко.

Активіст додав, що саме вищезазначені особи:

  • зробили його справу політичною,
  • своєю брехнею та протиправним впливом роблять з нього демона.

Хоча, запевнив активіст, він – звичайна людина, яка пережила три замовних напади, не помер і зараз не бажає бути ув‘язненим за те, що не помер.

"Якби не ця клоака, то не було б і всіх медіакампаній. Вони – не тільки мої вороги. Вони є ворогами нашої країни. І саме проти них має бути спрямовано наші сили. Бо вони бажають знищити Україну. Дякую Назарію та Сергію за незмінність позиції щодо мого захисту від свавілля. Кожен має право на самозахист!" – підсумував Стерненко.

Радимо ознайомитися Нас били, допитували і знову били, – колишній "азовець" розповів деталі конфлікту з Білецьким

Справа Стерненка: що відомо

  • В Одесі на Сергія Стерненка нападали тричі з різницею всього у 4 місяці. Розголосу набув останній інцидент – 24 травня 2018 року.

  • Тоді активіст, захищаючи себе та свою дівчину, завдав смертельних ножових поранень одному з нападників. Іншого відпустили правоохоронці, і той втік з України.

  • За оголошення підозри одеському активісту передовім виступали колишні "регіонали", зокрема Андрій Портнов. Крім того, з певних причин дуже явно хотіла підозри для Стерненка й Ірина Венедіктова.

  • Нині ж йому готуються оголосити підозру через нібито умисне вбивство, коли внаслідок нападу помер не активіст, а сам нападник.