Однією з жертв став чоловік, якому уламком ракети відірвало голову. Про це повідомив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов під час брифінгу щодо результатів ракетних обстрілів області окупантами.

До теми Смертельна атака на Київ та область: все, що відомо про наслідки удару росіян

Не нехтуйте власною безпекою

Варто зазначити, що ця трагедія – це ще одне нагадування про те, що нехтувати повітряною тривогою та власною безпекою не можна. Адже у той час, коли чоловік повинен був перебувати в укритті або бодай за двома стінами, він стояв на балконі. Ба більше, як повідомив Андрій Нєбитов, поруч з його житлом знаходилося облаштоване усім необхідним укриття.

Глава поліції Київщини підкреслив, що повітряна тривога сигналізує про те, що:

  • летять ракети,
  • може відбутися якийсь вибух,
  • спрацює ППО, і уламок збитої ракети впаде.

Я кажу такі жахливі речі тільки для того, щоб люди розуміли, що коли йде ракетний обстріл нашої країни, немає місця, де можна 100% сказати, що ви у безпеці. Безпечно тільки в укриттях,
– підкреслив Андрій Нєбитов.

Також очільник поліції Київщини наголосив, що кожне забране життя українців радує росіян. Тому не варто їм особисто ще й допомагати у цьому. "Розумієте, кожен раз, коли Росія вбиває українців, вона радіє та потирає свої долоні, що їм вдалося когось знищити. Вони досягають своїх цілей. Тож не дамо їм досягати своїх цілей і будемо берегти один одного", – сказав він.

Тому не варто розслаблятися і під час повітряної тривоги думати, що біда 100% омине вас стороною. Не нехтуйте власним життям.

Повний брифінг очільника поліції Київщини Андрія Нєбитова: відео

Обстріл Києва 23 листопада: що відомо

До теми – Росія вдарила по житловому будинку на Київщині: дивіться відео