Очільник МВС наголосив, що 300 тисяч поліцейських, нацгвардійців, прикордонників та рятувальників щодня несуть службу на захисті внутрішньої безпеки України.

Читайте також "Люблю ЗСУ": українці в мережі підтримують армію милими валентинками ​

МВС не допустить захоплення адмінбудівель

Монастирський підкреслив, що попри будь-які заяви про можливе поширення російської агресії, ніхто не панікує й не боїться. Кожен просто виконує свою роботу, аби українці були спокійними. "Ми віримо в наші Збройні сили! Вони разом з дипломатами та розвідниками забезпечують зовнішню безпеку України", – додав посадовець.

Ми у МВС не допустимо жодних сепаратистських проявів на кшталт тих, що були навесні 2014 року в Харкові, Луганську, Донецьку,
– запевнив міністр.

"Повторення Слов'янська ми також не допустимо! Якщо якийсь "гіркін" спробує захопити адмінбудівлі, він буде розстріляний нашим спецназом без попередження та жодних вагань", – попередив глава відомства.

Міністр просить українців зберігати спокій

Крім цього, Монастирський пояснив, як може допомогти кожен громадянин. Насамперед міністр попросив зберігати спокій і не панікувати. Мовляв, зараз не 2014 рік – Україна стала сильнішою та організованішою. "По-друге, кожен на своєму місці повинен виконувати свою щоденну роботу, аби функціонували школи, лікарні, дитячі садки, підприємства", – наголосив очільник МВС.

Заява командувача ООС

  • Напередодні до українців звернувся й генерал-лейтенант Олександр Павлюк, командувач Об'єднаних сил. Він запевнив, що українські захисники прораховують всі можливі сценарії розвитку подій.
  • Павлюк зауважив, що окупанти цинічно продовжують домовленості про перемир'я. "Ми готові своєчасно та адекватно реагувати на потенційні загрози. Тож зберігайте спокій та вірте ЗСУ", – підкреслив він.

Звернення Дениса Монастирського: дивіться відео