Відтак, Подільський районний суд переніс підготовче засідання. Воно заплановане на 10:00 8 червня.

Важливо Суд закрив справу проти Тупицького за конфлікт інтересів і недекларування майна

Як сказав адвокат Тупицького Костянтин Дорошенко у коментарі "Укрінформу", суд перенесли через неявку адвокатів, які нібито були зайняті в інших судових засіданнях.

Це засідання провели. Ми подавали клопотання, і причини неявки (адвокатів Тупицького – 24 канал) були визнані поважними, і було відкладено (розгляд справи – 24 канал),
– поінформував адвокат.

Водночас сторона обвинувачення виступала проти перенесення засідання. За словами прокурора, відсутні підстави, оскільки Тупицький має юридичну освіту і може сам себе захищати в суді.

Сам відсторонений очільник КСУ наполягав на тому, що має право перебувати на засіданні з адвокатами, оскільки від захисту він не відмовлявся. Як повідомив Тупицький на засіданні, представляти себе він не може, зокрема, через те що не встиг ознайомитися зі всіма томами справи.

У чому звинувачують Тупицького

На початку 2021 року ДБР повідомило Тупицькому про підозру наданні неправдивих свідчень та підкуп свідка. За даними слідства, у жовтні 2018 року Тупицький з корисливих мотивів та в інтересах колишнього голови Вищого господарського суду втікача Віктора Татькова, підкупив свідка.

Тупицький хотів, щоб свідок відмовився від показів або надав завідомо неправдиві свідчення у кримінальному провадженні щодо привласнення і махінацій з активами Зуївського енергомеханічного заводу.

Головне про Олександра Тупицького
Головне про Олександра Тупицького / Інфографіка 24 каналу