Таке рішення Печерський суд ухвалив після майже 12-годинного засідання. Тепер запобіжний захід політику обиратимуть о 14:00 19 січня.

Зверніть увагу Повернення Порошенка в Україну і суд над ним: усе, що відомо про "вугільну справу"

Після суду Порошенко з прихильниками колядували

Після того, як представник суду повідомив про перенесення засідання, Петро Порошенко та його соратники прямо в залі засідання вирішили заколядувати. Усі разом виконували "Нова радість стала".

Петро Порошенко з адвокатами та соратниками після колядування вийшли на вулицю до людей, які весь день простояли під судом. Частина з них таки не дочекалася рішення суду і розійшлася ще тоді, коли суд був у нарадчій кімнаті.

Після виступу перед прихильниками Петро Порошенко покинув Печерський суд. При цьому охорона п'ятого президента розштовхала людей, які були біля будівлі.

Охорона Порошенка розштовхала людей: дивіться відео

Повернення Порошенка до України: головне

  • П'ятий президент Петро Порошенко повернувся до України з Польщі уранці 17 січня. В аеропорту його зустріли прихильники та представники ДБР, які приїхали для виконання слідчих дій.
  • Між слідчими та прихильниками Порошенка виникла сутичка. Останні намагалися перешкодити правоохоронцям. Після цього Порошенко виступив перед прихильниками.
  • Опісля Порошенко разом з адвокатами поїхали до Печерського суду, де об 11:00 почалося засідання щодо обрання йому запобіжного заходу у "вугільній справі". Прокурори просили суд про арешт політика з правом внесення застави у розмірі 1 мільярд доларів.
  • Спершу адвокати політика вимагали самовідводу судді Олексія Соколова. Пізніше суд оголосив перерву на 2 години, щоб захист ознайомився з матеріалами справи.
  • Після судових слухань суд пішов до нарадчої кімнати. Після цього прихильники Порошенка заявили, що Соколову нібито стало погано і йому викликали швидку, однак цю інформацію спростували в Печерському суді.

До теми пропонуємо більше про вимоги прокурорів щодо запобіжного заходу: дивіться відео