Про це повідомляє прес-служба суду.

Читайте також: Меморандум України щодо Росії в суді ООН: в МЗС пояснили суть

"12 вересня Російська Федерація виступила з попередніми запереченнями щодо юрисдикції суду та прийнятності звернення (України)", – зазначили в інстанції.

Так, відповідно до встановлених правил, розгляд по суті між сторонами було призупинено, а Україні дано термін до 14 січня 2019 року, "щоб представити свою письмову відповідь на попередні заперечення".

У МЗС України уже прокоментували ситуацію.

"Позиція України у справі проти Російської Федерації щодо тлумачення та застосування Міжнародних конвенцій про боротьбу з фінансуванням тероризму та ліквідації усіх форм расової дискримінації є переконливою та підкріпленою належними доказами. Міністерство закордонних справ впевнене також і в своїй перемозі на наступній стадії розгляду – по суті. Російську Федерацію буде притягнуто до відповідальності за порушення норм міжнародного права", – кажуть у зовнішньополітичному відомстві.

Нагадаємо, у середині червня Україна подала до Міжнародного суду ООН докази фінансування Росією тероризму. 19 квітня 2017 року Міжнародний суд визнав – Україна довела можливість накладення тимчасових заходів у суперечці "Україна проти Росії". Однак суд відмовив у тимчасових заходах проти Росії за конвенцією щодо заборони фінансування тероризму.