Власне, позовна заява про розірвання шлюбу від Тандир Людмили Михайлівни надійшла до Святошинського районного суду ще 20 вересня. Суддя Лариса Шум спершу відхилила її, оскільки у відповідному документі було дві позовні вимоги, а не одна. Однак уже 16 жовтня було ухвалено рішення про прийняття до розгляду позову.

Дивіться також Тандир намагався "відкупитися" за смертельну ДТП: дружина збитого нацгвардійця повернула гроші

Дружина Тандира подала на розлучення

У тексті рішення стосовно відмови йшлося про те, що дружина Тандира у позовній заяві вимагала: розірвати шлюб з чоловіком; вирішити спір щодо місця проживання їхньої спільної дитини.

Суддя Святошинського суду відмовила в позові, оскільки за українським законодавством у таких випадках потрібно подавати дві окремі позовні заяви – суд не може одночасно розглядати "не однорідні" позови.

Позовну заяву Тандир Л. М. до Тандира О. В. про розірвання шлюбу, залишити без руху і надати позивачу строк протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали усунути вищевказані недоліки,
– зазначено в джерелі.

16 жовтня був повторний розгляд заяви. Відповідні недоліки Лариса Тандир усунула, тому Шум ухвалила рішення про відкриття цивільного провадження у її справі.

Також вона ухвалила призначити розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження – тобто без повідомлення сторін.

Що робила Людмила Тандир після ДТП

  • Уже ексочільник Макарівського районного суду Олексій Тандир спричинив смертельну ДТП у ніч на 26 травня, забравши життя бійця Нацгвардії Вадима Бондаренка.
  • Після цього його дружина здійснила декілька грошових переказів вдові Бондаренка, на ім'я Анна, на суму в 18 тисяч гривень.
  • Потерпіла від цих коштів відмовилась, перекинувши їх назад. Окрім того, вона заявила, що Людмила Тандир неодноразово пропонувала їй зустрічі, від яких вона також відмовлялась.

Додамо, що станом на 4 жовтня Олексій Тандир перебуває у слідчому ізоляторі та йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Водночас 24 Канал випускав розслідування про цього суддю, у якому розповідав про сумнівні рішення Тандира та корумпованого брата-адвоката.

Розслідування про братів Тандирів: дивіться відео 24 Каналу