Керовані авіаційні бомби стали проблемою для Авдіївки, але росіяни б'ють ними не тільки на Сході. Під удар часто потрапляє Херсонщина і загалом прикордоння. Окупанти використовують КАБи всюди, де можуть дотягнутися.

Дивіться також Із Середземномор'ям ситуація цікава, – у ВМС про ймовірність загрози обстрілів з цього регіону

Що відомо про вибух у Сумах 8 березня

Про те, що в місті чути вибух, повідомили кореспонденти "Суспільного" близько п'ятої вечора. О 16:51 Повітряні сили писали про пуски керованих авіаційних бомб тактичною авіацією на Сумщині.

Де зараз тривога

На 17:12 тривогу оголошено в таких областях:

  • Сумська;
  • Харківська;
  • Чернігівська;
  • Полтавська.

У Повітряних силах попереджали про активність ворожої тактичної авіації уздовж кордону. Час від часу в деяких областях дають відбій, а відтак знову тривогу. Це відбувається тому, що Сили оборони реагують на загрозу та попереджають про неї цивільних.

Не заважайте працювати силам ППО, не знімайте їхню роботу та будьте якомога далі від вікон!

Росіяни обстріляли Суми 7 березня

Тоді постраждало 26 осіб і є двоє загиблих. Шестеро людей перебувають у медзакладах.

У Сумській ОВА розповіли, що пошкоджено приміщення школи, центральної міської лікарні, обласного центру екстреної медичної допомоги, водоканалу. Вибито понад сто вікон і десять дверей.

Мережу облетіли фото, де видно автівки швидких в обрамленні розбитих шибок. Окупанти стріляють по медзакладах уже не вперше.

Заступник голови Сумської районної ради Володимир Біцак розповів 24 Каналу, що в березні ворог особливо активізувався. Ситуація в області неспокійна. На думку посадовця, все це робиться для того, "щоб навести паніку на людей, створити агресію, мовляв, коли це вже закінчиться".

Саме на Сумщині Росія вперше застосувала бомбу дистанційного мінування. Така зброя заборонена міжнародними конвенціями, але росіян це не зупиняє.