Братські могили завдовжки у декілька сотень метрів

Про масові поховання у Маріуполі під час пресконференції розповів офіцер управління полку "Азов" Ілля Самойленко, повідомляє 24 канал.

До речі Захисники Маріуполя знищили 2,5 тисячі російських військових і поранили ще 5 тисяч

Він заявив, що йому відомо про масові місця поховань мирних жителів Маріуполя. За його словами, українських військових у братських могилах немає.

Самойленко повідомив, що знає про братські могили завдовжки у декілька сотень метрів. Як сказав офіцер управління полку "Азов", там може бути поховано майже 10 тисяч людей.

Так, мені відомо про масові поховання в околицях Маріуполя мирних жителів, але не військових. Цю інформацію я отримав за супутниковими знімками та даними від місцевих жителів. Мовиться про величезні братські могили – декілька сотень метрів у довжину. Сумарно в них може бути поховано майже 10 тисяч людей. Це майже підтверджені факти – їх підтверджують супутникові знімки,
– заявив Самойленко.

Що відомо про братські могили у Маріуполі

Маріуполь потерпає від російської агресії від перших днів повномасштабної війни. Війська агресора здійснюють блокаду міста та нещадно бомблять його.

Внаслідок щільних обстрілів у Маріуполі – гуманітарна криза. Окупанти знищили місто вщент, бомбардуючи школи, театри, лікарні. Через масові вбивства людей ховали на подвір'ях та в братських могилах.

У березні – квітні Росія почала розгортати мобільні крематорії у Маріуполі, щоб на тлі звірств на Київщині приховати воєнні злочини. Також супутник почав фіксувати місця масових поховань.

Спершу в окупованому росіянами селищі Мангуш, що поблизу Маріуполя, супутник зафіксував братську могилу. Ймовірне місце масового поховання – завдовжки у понад 300 метрів.

Варте уваги Ми готові до провокацій і будемо боротись, доки маємо сили, – захисники Маріуполя

Друге місце масових поховань знайшли поруч із кладовищем окупованого Виноградного. За попередніми даними, розмір братських могил там становить 45 на 25 метрів.

Третє місце масового поховання зафіксували у селищі Старий Крим, що всього за 5 кілометрів від Маріуполя. Протяжність братської могили – понад 200 метрів.

У середині квітня заступник мера Маріуполя Петро Андрющенко повідомляв, що внаслідок агресії Росії загинуло близько 22 тисячі жителів Маріуполя. Ще близько 100 тисяч – досі перебувають у зруйнованому місті.

Раніше – Я опинився у пекельному реаліті-шоу, – захисник Маріуполя "Волина": дивіться відео