окупанти, яких ніхто не кликав в Україну, все частіше повертаються додому у "чорних пакетах". Про це 24 каналу розповів секретар РНБО Олексій Данілов.

До теми Постає питання ефективності режиму, – політолог прокоментував підрив авто з донькою дугіна

путін втрачає підтримку

Данілов розповів про результати закритої соціології, яку нещодавно провели у росії. Згідно з отриманими даними, громадяни країни починають сумніватися у правильності дій кремлівського вождя та раціональності "спецоперації" Україні.

російське суспільство вже починає хитатися. Одноголосної підтримки їхнього диктатора путіна вже немає,
– сказав він.

Ба більше, зауважив секретар РНБО, росіяни вже думають про відповідальність за злочини, скоєні проти українського народу. Усі причетні до кровопролитної війни понесуть гідне покарання. Це – неминуче.

Жінки зрозуміли, що чоловіки з війни не повертаються

Стало відомо, що жінки дуже лякаються за своїх чоловіків, дітей та онуків. "Їх все більше й більше туди (до росії – 24 канал) відправляється у чорних поліетиленових пакетах", – підкреслив Данілов. Тож жінки мусять приймати саме такий "вантаж" від нашої країни.

Ще раз наголошую: це не наша провина. Ми їх сюди не кликали, ніхто їх тут не чекав. І чим швидше вони усі до одного звідси заберуться, тим буде краще для них,
– резюмував секретар РНБО.

Втрати ворога в Україні: останні новини​

  • ЗСУ впевнено вибивають ворога з наших територій. Проте окупанти гинуть не лише у боях, а й внаслідок "інцидентів" у тилу. Так, нещодавно вони масово отруїлися.
  • Загарбники мріяли про парад військової техніки на Майдані незалежності у Києві. Вони отримали такий, на який заслужили.
  • Українські захисники вправно знищують ворожі склади з боєприпасами, готуючи собі плацдарм для контрнаступу. окупанти зазнають великих втрат та намагаються заховати те, що залишилося.
  • До тимчасово окупованого Луганська привезли 55 важкопоранених кадировців з підрозділу "Ахмат". Більшість з них – майбутні "двохсоті".
  • Повітряні Сили збили три ворожі безпілотники. Сили ППО зазнали такого успіху на південно-східному напрямку.

До теми – росіяни схвилювалися, у москві вже небезпечно, путін не контролює ситуацію: дивіться відео