Начальник служби зі зв'язків із громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо в ефірі телемарафону пояснив, що заяви ворога про "взяття" якогось населеного пункту пов'язані з тим, що їм треба хоч якась перемога. Він також вкотре заявив, що окупанти не захопили Табаївку, передає 24 Канал.

Важливо "Тактичний провал для росіян": WSJ розібрали бій Сил оборони та росіян під Куп'янськом

Фітьо пояснив, що чим ближчі вибори російського президента, тим активніше росіяни починають розповідати байки про якісь "перемоги".

На жаль, там ще перемагає телевізор над холодильником. Тому такі населені пункти як Крохмальне, де до широкомасштабного вторгнення жили 45 людей, а Табаївка – це ще менший населений пункт. В інформаційному полі вони в них продаються суспільству, як взяття Берліна. Будь-яка перемога, яка має адміністративну назву, для них це просто щось найнеймовірніше,
– заявив Фітьо.

Водночас він зауважив, що Табаївка розташована у низині, де болотиста місцевість. Через це контролювати населений пункт дуже важко.

У ЗСУ спростовують російські вкиди про захоплення Табаївки

  • Російські пропагандисти 29 січня заявили про буцімто "взяття" Табаївки у Харківській області. Однак у ЗСУ спростували такий вкид окупантів. Фітьо наголосив, що у населеному пункті тривають позиційні бої. Фітьо також додав, що у Табаївці така місцевість, що, зайшовши у село, окупанти буквально перетворяться на мішені, ніби у тирі.
  • Фітьо також додав, що росіяни не контролюють населений пункт Табаївка. Окрім того, він порівняв це село з Крохмальним. За словами Фітьо, Табаївка – маленьке село, яке більше схоже на хутір.
  • 30 січня у ЗСУ повідомили, що українські захисники намагаються відтіснити окупантів від Табаївки. Окрім того, російські військові зазнають там чималих втрат як в особовому складі, так і в техніці. Фітьо наголосив, що у Табаївці російські загарбники не мають успіху.