Про те, що акції протесту заборонені взагалі, повідомили афганські ЗМІ. Мовляв, демонстрації не дозволені, поки таліби не ухвалять необхідні закони.

До теми У Кабулі таліби замальовують мурали і поверх пишуть релігійні гасла

Таліби повідомили, що для акцій необхідний дозвіл

Також медіа повідомили, що вже постраждали журналісти, які висвітлювали протести в різних регіонах країни. Їх затримали безпосередньо під час демонстрацій та побили.

Таліби поспішили опублікувати заяву, у якій стверджують, що акції проводити можна – проте виключно ті, на які вони дали дозвіл. Отримати такий документ можна лише у міністерстві юстиції.

Протягом декількох днів в Кабулі і інших провінціях, люди вийшли на вулиці під приводом демонстрацій, а насправді задля підриву безпеки, залякування мирних жителів і порушення нормального життя,
– заявили у "Талібані".

Наразі афганців просять не виходити на вулиці з демонстраціями. Мовляв, лише після дозволу у мін'юсті, влада талібів зможе забезпечити людям охорону.

Нещодавно Таліби сформували тимчасовий уряд Афганістану: хто туди увійшов

Афганських жінок на акції розігнали палицями

Зазначимо, що попри жорсткий режим талібів, афганці продовжують виходити на акції протесту. Так два дні поспіль у Кабулі вимагали припинити порушення своїх прав жінки. Кілька десятків демонстранток прийшли з плакатами, проте їх одразу розігнали палицями.