Також Путін намагався показати, що його нібито потрібно легалізувати, що у нього можна брати інтерв’ю. Таку думку 24 Каналу озвучив політолог Микола Давидюк.

Читайте також Спецоперація, спрямована на західну аудиторію: у ГУР дали оцінку інтерв'ю Путіна

"Думаю, що це була спроба комунікувати з аудиторіями, для яких він недоступний. Це спроба легалізувати диктатора, якого вже не беруть у західні ЗМІ. Це, швидше, навіть не комунікація з окремо взятою аудиторією, а спроба великої легалізації, що можна брати у нього інтерв'ю", – припустив він.

Нездоровий погляд Путіна

Микола Давидюк зазначив, що протягом всієї розмови у Путіна був божевільний та нездоровий погляд. Світ повинен побачити це інтерв'ю та зрозуміти, що диктатор зійшов з розуму та може бути небезпечним.

Це нездоровий погляд. Навіть не цинічний. Він у відчаї, загнаний, ображений, просто зійшов з розуму. Мені здається, що це небезпека. Бо коли він цинічний, прорахований, то з цим можна працювати. Тому що у нього ядерна зброя, цей погляд продемонстрував, що "червона кнопка" – у небезпечній зоні,
– сказав він.

Такеру Карлсону обіцяли пост віцепрезидента, якщо на президентських виборах переможе Дональд Трамп. Однак він може не виконати обіцянку. Тому Карлсон дискредитує себе як журналіст, а у нову професію може навіть не потрапити.

"Такер Карлсон прорахувався. Він поїде звідти ображений, кинутий. Бо після таких інтерв’ю не зможеш працювати на нормальному каналі. У Карлсона після цього інтерв'ю відрізається будь-яка можливість контакту із цивілізованим світом. Йому сказали у Європі, що його не впустять", – додав політолог.

Інтерв'ю Путіна Такеру Карлсону: головне

  • Під час розмови зі скандальним журналістом Путін видав низку цинічних заяв. Зокрема, диктатор сказав, що "Росія й Україна рано чи пізно домовляться". Він чомусь вирішив, що нібито "українці досі відчувають себе росіянами". Згодом Путін видав, що українців буцімто "вигадали поляки". А війну в Україні, яку розпочала саме Росія, диктатор називає "громадянською".
  • В інтерв'ю Путін лише підтвердив, що Росія не зацікавлена ​​у змістовних чи легітимних переговорах. Його ціль – знищити Україну як державу. Цікаво, що диктатор немов навмисне "підсвічував" той факт, що не визнає незалежності України.
  • Зауважимо, що Такер Карлсон неодноразово повторював тези російської пропаганди та демонстрував антиукраїнську позицію. Зокрема, він заявляв, що Росія буцімто не підривала Каховську ГЕС. Ба більше, він називав президента України Володимира Зеленського "диктатором".