Його вже бачили журналісти 24 каналу. І кажуть, мотоцикл просто космічний. А в те, що він ще й їздить – нереально повірити.

Читайте також: Всюди завжди встигаєш: українці поділились враженнями від участі в акції "Велосипедом на роботу"

Усе в "Геомотріку", окрім двох деталей, або зроблене вручну, або перероблене до невпізнаваності. Серцем мотоцикла став мотор від старенького "Іж Юпітер".


"Геометрік" і його власник

"Геометрік" обкатали на центральній площі Харкова, на вулицях він викликав чималий ажіотаж. Тепер наступна його ціль – Німеччина. Там влаштовують чемпіонат світу з кастомайзингу. Тобто, із переробки старих речей. Створюючи байк, майстри відчули себе ювелірами. Зізнаються, коли тільки побачили ескіз, навіть не уявляли, як втілити його в залізі.

Мотоцикл їздить, не зважаючи на свій радикальний дизайн,
– розповів винахідник Ярослав Лутицький.

Торік Ярослав Лутицький уже перемагав на чемпіонаті з кастомайзингу. Тоді світ підкорив його BECMAN у категорії "Cafe racer".


Лутицький уже перемагав на чемпіонаті


Тоді світ підкорив його BECMAN

Тепер змагатиметься за першість серед романтично-футуристичних переробок. Тут кілька років поспіль лідерами є італійці. Щоб перемогти їх, десять майстрів працювали протягом півтора року.

У цьому проекті ми постаралися об'єднати різні геометричні форми, які, здавалося б, непоєднувані. Завданням було зробити, як це дивно не звучить, дуже складний, але при цьому максимально простий, мотоцикл,
– прокоментував винахідник Лутицький.

Розробники запевняють – такого ще не робив ніхто. До прикладу, у шкаралупі замість переднього колеса сховали справжнє технічне диво. "Це двуступочне колесо, яке називається хаплес. Ці колеса вперше стали використовуватися на каст-проектах десь всередині 90-х. Ми ж пішли ще далі – ми забезпечили це колесо спицями. Наскільки ми знаємо, такого ще в світі ніхто не робив", – додав Лутицький.

Читайте також: Аудіогіди для незрячих: у Харкові картини зробили "видимими" на слух

Чи вразить унікальний харківський "Геометрік" світову спільноту – дізнаємось у перший тиждень жовтня. Саме тоді в Німеччині і пройде чемпіонат світу з кастомайзингу.