Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський розповів про вдалу роботу 3-ї окремої штурмової бригади. Танки бійців, за його словами, рознесли посадку з росіянами під час штурму позицій ворога на Бахмутському напрямку.

Дивіться також Росії примарилося, що ЗСУ "пішли в контрнаступ": чому це брехня

Українські бійці штурмували позиції ворога на Бахмутському напрямку

"Сили оборони працюють", – зазначив Сирський та опублікував гаряче відео з передової.

Сирський показав, як танки 3-ї окремої штурмової бригади рознесли посадку окупантів: дивіться відео

Яка ситуація на Бахмутському напрямку

  • За даними Генштабу ЗСУ, минулої доби на Бахмутському напрямку противник вів наступальні дії у напрямку Іванівського, але не мав успіху.
  • Водночас командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський напередодні повідомив, що українські військові звільнили значну ділянку території в районі Іванівського лісу.
  • Крім того, ватажок вагнерівців Євгєній Пригожин раптом повідомив, що на південно-західній околиці Бахмута, яку раніше утримували його підрозділи, зараз знову перебувають ЗСУ. Пригожин застеріг окупантів від подальших кроків Сил оборони України.
  • Втім, у Міноборони України до цього неодноразово наголошували, що наші війська контролюють околиці Бахмута у південно-західній частині. Натомість Пригожин брехав, що нібито вагнерівців "взяли" Бахмут.
  • Наприкінці травня Сили оборони активізувалися на флангах поблизу Бахмута, коли росіяни намагалися просунутися вглиб міста. На деякий час у Бахмуті знизилася активність окупантів через виведення вагнерівців.