Про це повідомляє The Verge.

Читайте також: Huawei розробляє помічника, з яким можна буде спілкуватись за допомогою емоцій

Наразі немає ніякої інформації про те, як виглядає робот Amazon або для яких саме цілей він створений. Деякі американські видання вже охрестили прототип робота "мобільним Alexa". Очікується, що у домашніх роботів буде комп'ютерний зір та камери для навігації. Компанія планує вже до кінця цього року почати впроваджувати нові пристрої в будинках своїх співробітників. Вихід роботів на загальні ринки розпочнеться вже з 2019 року.

На даний час тяжко точно сказати, що планує Amazon, проте ясно одне – робот від Amazon не буде "роботом-дворецьким, який виконує безліч домашніх справ". Такої технології ще не існує в комерційній сфері (хоча над нею працюють такі компанії, як Boston Dynamics).


Прототип домашнього робота від Amazon

"Домашній робот" скоріше означає віртуального помічника. Серед подібних пристроїв – LG Hub, Mayfield Robotics 'Kuri та Pixar-like Jibo. Вони є свого роду контрольною точкою розумного будинку та дозволяють користувачам управляти пристроями, виконуючи такі завдання, як установка таймера і пошук певних речей в інтернеті. Проте, компанія обіцяє більше, ніж є насправді, адже, наприклад, Echo Amazon виконує ті ж функції.

Читайте також: Робот вперше в історії може стати мером

При цьому "мобільний Alexa" все ще може бути дуже корисним для Amazon і користувачів. За словами генерального директора iRobot, домашні роботи стануть більш важливими в майбутньому, оскільки дані, які вони збирають і використовують, роблять інтелектуальні будинки більш інтуїтивними. Якщо робот "розуміє" будинок, то в таких командах, як "увімкнути світло на кухні", набагато більше сенсу.