Італійський суд наклав на Apple Distribution International і Apple Italia штрафи на загальну суму 10 мільйонів євро, повідомляє Patently Apple. Компанія Apple поки ніяких коментарів не давала.

Цікаво Apple звинуватили у створенні великої кількості електронних відходів: купертинівці обурені

IPhone 12 і iPhone 12 mini стійкі до дії крапель, води та пилу і протестовані у спеціально підтримуваних лабораторних умовах. Пристрої мають рейтинг IP68 за стандартом IEC 60529 (допускається занурення у воду на глибину до 6 метрів тривалістю до 30 хвилин),
– мовиться на сайті Apple.

Як захищені ґаджети Apple

З року в рік Apple покращує захист своїх смартфонів як від падінь, так і від води. Наприклад, моделі 12-й серії, згідно з офіційним сайтом компанії, здатні переживати 30-хвилинне перебування на глибині до 6 метрів.

Антимонопольна служба Італії впевнена, що таким чином Apple вводить користувачів в оману, оскільки не уточнює, що це справедливо лише при певних умовах, зокрема лабораторних тестах зі статичною і чистою водою, а не при "нормальних умовах використання". Заява стосується iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max.

Apple також звинувачують у тому, що гарантія виробника не покриває шкоду, заподіяну рідинами. У звіті мовиться, що така заява також вводить споживачів в оману. Крім того, відмова компанії надати гарантійне обслуговування, коли вищезазначені моделі iPhone були пошкоджені рідинами, це "агресивна комерційна практика".