Автор YouTube-каналу зібрав пристрій із відеокамери та сітки з символами, перед якими плавала його акваріумна рибка. Система інтерпретувала переміщення рибок як введення команд, що дозволяло таким чином "проходити" різні гри. Процес дивний, але глядачам подобалося за цим спостерігати.

Цікаво Вчені пропонують використовувати людей як антени для живлення 6G

Що сталося далі

Мінус задуму в тому, що через хаотичність поведінки рибкам треба зробити дуже багато переміщень — наприклад, на проходження гри Pokémon Sapphire вони витратили 3195 годин проти в середньому 30 годин у людей. Тому блогер зазвичай запускав трансляцію і йшов у своїх справах. Так було і цього разу, але гра раптово зависла і система переключилася в основне меню. Контролер при цьому продовжував фіксувати переміщення рибки.

  • Глядачі побачили, як рибка активувала сервіс Nintendo eShop, пройшла авторизацію, а потім створила запит на поповнення рахунку Switch з прив'язаної кредитки блогера.
  • Коли запит успішно пройшов, рибка купила господареві новий аватар, потім завантажила емулятор N64 і також перейменувала його обліковий запис на "ROWAWAWAWA¥".
  • Але й цього їй було мало – від імені власника вона написала електронного листа PayPal для підтвердження транзакцій.

Загалом мовчазний "хакер" бешкетував 7 годин. Техпідтримка Nintendo потім погодилася скасувати операцію та повернула гроші, але не ігрові бали. Збитки в результаті виявилися невеликими.

Акваріумна рибка "зламує" гаманець блогера: відео