Як повідомляє 24 канал, попри війну, тех-спільнота України продовжує працювати, зростати та підтримувати економіку країни. В часи, коли країна зіткнулася з унікальними викликами та створює унікальні рішення, IT Arena 2022 стане однією з найбільших зустрічей лідерів технологічної галузі, експертів та всіх, хто стоїть на передовій цифрового майбутнього України.

Не пропустіть Працює на ринку агресора: як компанія Imperva захищає важливий російський бізнес

Про що говоритимуть на заході

Цього року IT Arena відбудеться офлайн, щоб показати силу та стійкість України і зосередиться на таких темах:

  • як тех-індустрія може підтримати країну в ці неспокійні часи,

  • майбутнє військових технологій,

  • сучасна кібертактика під час війни та не тільки.

Хто буде на IT Arena 2022

Найгучніша тех-конференція України щороку відзначається чималою кількістю цікавих гостей та спікерів. Цей рік не стане виключенням. Спікерами IT Arena 2022 стануть такі гучні особистості:

  • Халук Байрактар, СЕО Baykar – турецької компанії-виробника безпілотних літальних апаратів.
  • Кемерон Чел, CEO Dragonfly.
  • Іван Толчинський, СЕО Atlas Aerospace.
  • Сергій Притула, CEO Благодійного фонду Сергія Притули,
  • Кім Зетер, експертка з кібербезпеки.

Серед учасників цьогорічної IT Arena також будуть Олександр Борняков, заступник міністра цифрової трансформації України, та інші представники влади. IT Arena вчергове надасть унікальну можливість лідерам тех-індустрії, українським та міжнародним медіа зібратися разом, щоб обговорити найактуальніші теми та дізнатися про сучасні технології.

Змагання стартапів

В межах цьогорічної конференції також відбудеться змагання кращих стартапів. Startup Competition надасть можливість молодим та перспективним тех-компаніям продемонструвати свої проєкти, випробувати бізнес-моделі, поспілкуватися з відомими підприємцями та інвесторами та позмагатися за призовий фонд у 53 000 доларів. Реєстрація для участі в битві стартапів доступна до 11 вересня 2022 року за посиланням.

Що робити у випадку повітряної тривоги

Організатори IT Arena, разом з місцевою владою подбали про суворе дотримання заходів безпеки, щоб мінімізувати будь-які ризики під час проведення події. Саме тому, цього року подія виглядатиме дещо інакше та відбудеться у меншому масштабі.

Ми доклали всіх зусиль, щоб створити максимально безпечне середовище. Попри безпрецедентні виклики, в 2022 році технічна спільнота в Україні продовжує розвиватися. Сьогодні думки наших партнерів, спікерів та учасників сходяться на тому, що ми повинні провести цю подію. Тож ми зберемося в офлайн-режимі, щоб показати всьому світу сміливість та стійкість України – країни, в якій, на наше переконання, життя може і має тривати,
– наголосив Степан Веселовський, СЕО IT Arena та Львівського ІТ Кластера.