Vids має фіолетову іконку документа з простою кнопкою відтворення всередині. А якщо назва здається вам знайомою, то сервіс Google Video існував ще до придбання YouTube.

Дивіться також Пошук Google може стати платним, але лише за однієї умови

Як це працює

Як каже компанія, фокус і мета цього продукту – "розповідати історії в робочому середовищі", наприклад, створювати звіти про роботу команди, відео з анонсами, навчальні ролики та інше, користуючись "простим у використанні інтерфейсом". Ви також можете ділитися своїм проєктом і співпрацювати з іншими над його створенням.

Коротка демонстрація роботи Google Vids: відео

  • Ви починаєте з введення запиту "Допоможи мені створити відео", де "описуєте свою ідею з метою, аудиторією та тривалістю".
  • Щоб додати/прив'язати документ, введіть @ і виберіть щось у Google Диску. Приклад команди: "Святкове оголошення до завершення року для моєї компанії" і прикріплення файлу "Список подій".
  • Ви також можете вручну вибрати фотографії з Google Фото, щоб плавно вставити їх у відео.
  • Google Vids створить план і розкадрування, які ви можете редагувати, змінюючи порядок, видаляючи та додаючи елементи.
  • Наступний крок — вибір стилю відео.
  • Потім Google "збирає ваш перший начерк із запропонованих сцен зі стокових відео, зображень і фонової музики", включно зі звуковими ефектами. Бібліотека медіафайлів містить мільйони високоякісних записів. Вони об'єднуються на часовій шкалі та в інтерфейсі відеоредактора.
  • Google рекламує редагування проєкту за допомогою штучного інтелекту, але неясно, чи буде в сервісі саме генерування відеоряду, чи сервіс використовуватиме ШІ лише для "вигадування" концепції та підбору вже готового контенту з бібліотеки відео.

Vids також допоможе з озвучуванням, дозволивши записати власний голос або вибрати попередньо встановлений.

Розширення Vids використовує Gemini, останню модель штучного інтелекту від Google.