Цьогорічна IT Arena має на меті подарувати незабутні враження та відзначити останнє десятиліття технологічного розвитку України, інформує 24 Канал.

Дивіться також Microsoft захистить усіх, на кого подадуть до суду за використання Copilot

Сучасна реальність формує майбутнє українського технологічного бізнесу

Програма IT Arena 2023 сфокусована на вирішенні проблем, з якими наразі стикається українська технологічна галузь, та пошуку рішень, що сприятимуть зростанню та допоможуть у відновленні України.

Однією з головних тем дискусії стане вивчення нових можливостей для українських технологічних компаній на азійському ринку, відомому своїм стрімким зростанням.

  • На заході будуть представлені стратегії виходу українських компаній на азійські ринки, про які розкажуть Лоран Дюпуш, голова правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group, та інші експерти. Дискусії розгорнуться навколо подолання перешкод та перспектив для українського бізнесу навіть під час війни.
  • Крім того, Патрік Берт, колишній мер Пало-Альто, поділиться досвідом перетворення міста на технологічний хаб, а Андрій Садовий, міський голова Львова, розгляне шляхи перетворення Львова на всесвітньо визнаний технологічний центр.
  • Роль технологій штучного інтелекту в цьому процесі незаперечна, і Світлана Сісулар, провідна дослідниця в галузі відповідального ШІ, розповість про значення ChatGPT та генеративного ШІ для компаній.
  • Готьє Вассьєр, виконавчий директор Berkeley Fisher Center, розповість про те, як генеративний ШІ революціонізує бізнес-аналітику.
  • Дейв Морган, генеральний директор і засновник Simulmedia, також висвітлить еволюцію рекламної індустрії, демонструючи можливості для українських розробників, компаній та підприємців.

Україна як майбутній хаб для інноваційних рішень

Оскільки Україна вступає у другий рік повномасштабного вторгнення, дискусії будуть зосереджені на тому, як країна може використати свій досвід, щоб стати технологічним хабом.

  • Дебра Каган, Евелін Бучацький, Олексій Борняков та Володимир Гаврилов візьмуть участь у дискусії про потенціал української технологічної галузі та кроки, необхідні для його реалізації.
  • Крім того, потенціал українських технологій продемонструє конкурс стартапів IT Arena, 30% учасників якого цього року зосереджені на розробці штучного інтелекту.
  • Також запроваджено спеціальну категорію для стартапів у партнерстві з кластером оборонних технологій Brave1.

Продуктивний нетворкінг та заходи безпеки

IT Arena відома своїми можливостями для нетворкінгу, а ексклюзивна подія Tech Lounge вкотре стане платформою для засновників технологічних компаній та експертів галузі для спілкування, обміну знаннями та вивчення потенційних партнерств.

Безпека залишається пріоритетом для організаторів, тому на всіх локаціях буде забезпечено охорону та присутність персоналу. Служби екстреної допомоги також будуть доступні протягом усього заходу.

Наталія Петрова, керівниця проєктів Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наголосила на постійній підтримці Агентством технологічного сектору, особливо в ці складні часи, назвавши IT Arena знаковою подією, яка пропонує цінну інформацію, галузеві тенденції та можливості для зростання і розширення ринку.

Читайте на сайті Підприємцям сподобається: українська компанія запустила послугу телефонії зі штучним інтелектом

Десятиліття у світі технологій

У 2023 році IT Arena святкує своє 10-річчя, що є символом стійкості української технологічної індустрії. Долаючи такі виклики, як пандемія COVID-19 та триваючу війну з Росією, IT Arena продовжує процвітати. Цьогорічна подія обіцяє продемонструвати стійкість та інноваційність українського технологічного сектору завдяки потужним стартапам, жвавим дискусіям, технологічним досягненням, продуктивному нетворкінгу та тисячам відвідувачів.