Як пише видання China Daily, у зв’язку зі скандалом китайська академія наук відсторонила Лея від роботи.
До теми: Скільки заробили українські розробники у грудні – інфографіка
Мета
Лей розповів, що розробив Mulan аби навчати підлітків розробці програмного забезпечення.
Мова призначалась для програмування, в першу чергу, інтернету речей (IoT). Також він запевнив, що його мову програмування вже почали вивчати у 700 початкових і середніх школах Китаю.
Однак, незалежна експертиза виявила, що бібліотека Mulan є дуже схожою на Python, там навіть одинакові назви файлів та іконок.
18 січня Лей зізнався, що використовував компілятор Python. Він розповів, що на Mulan школярі в основному писали базові програми та вибачився за надання неправдивої інформації.
Що відомо про Python?Це мова програмування, яку розробили у 1991 році. Її батьком став датський програміст Гвідо ван Россум. При цьому Python також запозичив багато рис таких мов, як C, C++ тощо. використовується в багатьох проєктах та в різних якостях: як основна мова програмування або для створення розширень та інтеграції додатків.
На Python реалізована велика кількість проєктів, також вона активно використовується для створення прототипів майбутніх програм. Наразі в Україні Python є 5 за популярністю мовою програмування. А у рейтингу TIOBE він став “мовою року” за підсумками 2019.
Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно