У соціальній мережі Telegram у неділю спостерігається збій у роботі. Користувачі скаржаться на проблеми з завантаженням додатків, підключенням до сервера й роботою сайту, передає 24 Канал.

Дивіться також Народний депутат назвав умови для можливого блокування Telegram в Україні

У Telegram стався збій

Користувачі Telegram 2 квітня повідомили про збій у роботі платформи. Про це також свідчать дані серверу Downdetector. Згідно з оприлюдненою інформацією, близько 40% користувачів скаржиться на погане підключення сервера.

Водночас 33% невдоволені повільною швидкістю отримання повідомлень. Орієнтовно 27% користувачів повідомляють про погану роботу застосунку.У мережі повідомляють про збій у Telegram / Діаграма Downdetector

Нещодавно у Telegram також був збій: що відомо

  • У п'ятницю, 22 березня, у роботі Telegram стався масштабний збій. Месенджер довго відправляв повідомлення, були проблеми з завантаженням фото та відео. Проблеми у роботі фіксували у багатьох країнах, у тому числі – й в Україні.
  • Користувачі скаржилися на різні проблеми. В декого додаток не відкривався, в інших – повідомлення відправлялися з затримкою. Окрім того, також виникла проблема із завантаженням фото та відео у месенджері.
  • Скаржились також на проблеми у роботі телеграму й у Росії. Так у Москві та області росіяни бідкалися, що не можуть надіслати повідомлення. Водночас все це відбувалося на тлі теракту, який стався у ТЦ "Крокус Сіті Холл".