Компанія Honeybee Robotics працює на благо космічної галузі з 1983 року. З того часу вона виконала тисячі контрактів й розробила та побудувала сотні різних приладів для різних місій. Нещодавно стало відомо, що Honeybee Robotics придбала космічна компанія Джеффа Безоса Blue Origin.

Читайте за темою Марсохід Perseverance показав на відео, як вдалося полагодити бур, що заклинив

Космос
Компанія Honeybee Robotics займається розробкою обладнання для багатьох космічних місій / Фото Honeybee Robotics

Blue Origin та Honeybee Robotics

Компанія Honeybee Robotics має надзвичайно багатий досвід роботи з космічними проєктами. А тому може забезпечити замовнику широкий спектр послуг. У Honeybee Robotics можуть зробити для вас:

  • Роботизовані руки.
  • Деталі для рухомих роботизованих механізмів.
  • Бурильні установки.
  • Засоби для забору зразків інопланетного ґрунту.
  • Інтелектуальні елементи управління системами.
  • Засоби добування корисних копали у космосі (хоча це ще й не реалізовано).
  • Системи відстежування супутників та багато чого іншого.

Як бачимо, Honeybee Robotics має що запропонувати замовнику. У 2017 році компанію придбала Ensign-Bickford Industries, що, як написано на сайті Honeybee Robotics, "надало нам (H. Robotics, – 24 канал) додаткові ресурси для розширення наших можливостей у галузі розробки та виробництва". Що ж, тепер E. B. Industries вирішила продати H. Robotics компанії Джеффа Безоса – Blue Origin.

У Honeybee Robotics говорять, що очікують від приєднання до Blue Origin лише найкраще. Зокрема, це співпраця та нові контракти у царині космічних перевезень та космічної мобільності. У Blue Origin наголосили, що не будуть вносити якісь критичні зміни в H. Robotics, а залишать її окремою компанією зі своєю структурою та роботою. Та очевидно, що тепер організація буде допомагати компанії Джеффа Безоса у її запланованих космічних дослідження, космічній експансії та у контрактах, що отримала чи отримає Blue Origin.