Дані з космічного апарату вказують на те, що камера зіткнулася з проблемою під час попереднього близького прольоту газового гіганта минулого місяця, але під час цього прольоту проблема тривала довший період часу.

Читайте на сайті Приголомшливий таймлапс показує танець екзопланет масою з Юпітер навколо далекої зорі HR8799

Більшість фото втрачено

Перші 214 зображень JunoCam, отримані під час прольоту, були непридатні для використання, але решта 44 зображення були хорошої якості і придатні для використання. Команда місії оцінює інженерні дані, отримані під час останніх прольотів, і досліджує першопричину аномалії. Наразі камера JunoCam залишатиметься увімкненою і працюватиме у своєму номінальному режимі.


Пошкоджене фото Юпітера / Фото NASA

JunoCam

це кольорова камера видимого світла, призначена для зйомки хмарних вершин Юпітера. Спочатку розроблена для залучення громадськості, вона виявилася важливою і для наукових досліджень. Камера була розрахована на роботу в середовищі високоенергетичних частинок Юпітера протягом щонайменше семи орбіт, але зараз вона пропрацювала набагато довше.

Цікаво SpaceX та NASA підготували план порятунку астронавтів під час надзвичайних ситуаціях у космосі

Місія Juno

Лабораторія реактивного руху NASA, підрозділ Каліфорнійського технологічного інституту в Пасадені, штат Каліфорнія, керує місією Juno, яка є частиною програми NASA "Нові кордони". Космічний апарат побудований і експлуатується компанією Lockheed Martin Space в Денвері. Juno повинна здійснити свій 49-й проліт повз Юпітер 1 березня.