Не так давно ми розповідали вам про те, що перші користувачі Nothing Phone (1) зіткнулися з низкою проблем, таких, як низька якість екрана, биті пікселі біля камери та потрапляння вологи всередину корпусу.

Не пропустіть Nothing Phone (1) офіційно представлений: характеристики, ціна та дата старту продажів смартфона

Проблеми на які не чекали

Тепер же перші користувачі популярного ще до виходу смартфона Nothing Phone (1) почали жалітися на нові недоліки. Згідно з останніми новинами, світлодіодні смужки на задній панелі пристрою буквально відвалюються. Попри те, що вони продовжують світитися, надійність та тривалість їхньої роботи тепер викликає великі питання.


Діодні смужки в Nothing Phone (1) просто відклеюються / Фото mydrivers


Смужки відстають від корпусу смартфона / Фото mydrivers


Фанати пропонують утилізувати усю партію Nothing Phone (1) / Фото mydrivers

Читайте на сайті У Apple проблеми: масове виробництво iPhone 14 ще не почалося, а складових вже бракує

У соціальних мережах користувачі пропонують утилізувати цю партію смартфонів, знову провести перевірку якості, виключити неякісну продукцію та повністю оптимізувати деталі та компоненти. Попри те, що бренд Nothing новий, він одразу ж отримав величезну фанатську базу власників смартфонів OnePlus, які пішли за співзасновником компанії та колишнім главою Карлом Пеєм. Цікаво, що досі Noting ніяк не коментує повідомлення про проблеми з якими продовжують стикатися користувачі.