Компанія Vision Marine насамперед відома будівництвом, продажем і орендою електричних човнів, але зараз вона також розробляє найпотужніший підвісний електричний силовий агрегат, який зможе підійти для більшості човнів, виготовлених для підвісних моторів.

Не пропустіть Наче після аварії: потрощений Cybertruck помітили на одній з вулиць у США

Компанія співпрацює з Hellkat Powerboats, щоб встановити свою електричну підвісну силову установку E-Motion у 9,7-метровий корпус катамарана, спеціально розроблений для розміщення необхідних акумуляторних батарей.

Рекордний заплив

Vision Marine привезла новий електричний швидкісний катер на захід Lake Of The Ozarks Shootout минулих вихідних, щоб спробувати побити свій власний рекорд швидкості для електричних човнів і стати першим електричним човном, який досяг швидкості 160 кілометрів на годину.

Читайте на техно Виробник чипсів Lay's створив "пральну машинку" для пальців

Хоча цей конкретний човен був унікальним для перегонів, Vision зараз перебуває в процесі комерціалізації своєї підвісної електричної силової установки для човнів. Наразі компанія співпрацює з човновим гігантом Groupe Beneteau.

Vision нарощує виробництво своїх підвісних електродвигунів і акумуляторів, щоб їх можна було впроваджувати на більшій кількості човнів.