Виробник зазначає, що у складі телевізора Flex (LX3) використовується новий інтелектуальний процесор Alpha 9 п'ятого покоління та фірмові алгоритми обробки зображення. У компанії наголошують, що OLED Flex отримав кілька сертифікатів, які підтверджують відсутність мерехтіння та відблисків.

Не пропустіть Ґаджет майбутнього: Asus представила перший у світі гнучкий ноутбук Zenbook 17 Fold OLED

Як працює гнучкий екран

Екран телевізора можна нахиляти на кут 20 градусів або відхиляти на кут до 5 градусів. Функція зміни кривизни екрана має кілька встановлених налаштувань. Телевізор забезпечений стійкою, що регулюється по висоті, з ходом вгору або вниз на 140 мм.

  • LG OLED Flex підтримує роздільну здатність 4K та частоту оновлення 120 Гц.
  • Для екрану заявлена ​​100-відсоткова точність кольору, час відгуку в 0,1 мс, низька затримка та підтримка технології Dolby Vision.
  • Також телевізор оснащений двома фронтальними динаміками потужністю 40 Вт.

До речі, про ціну виробник поки не сказав ані слова.

OLED Flex LX3 з можливістю регулювання кривизни екрана: дивіться відео

Фішки для геймерів

Новинка отримала підтримку кількох ігрових функцій. Наприклад, для різних ігрових жанрів передбачено віртуальну зміну розміру зображення до 32 або 27 дюймів. У телевізорі вбудований новий додаток Game, що підтримує персональні заставки, а також дозволяє використовувати ярлики швидкого запуску популярних програм, таких як Twitch і YouTube. Крім того, застосунок надає список підключених зовнішніх пристроїв введення.


Кривизну екрана можна регулювати з пульта дистанційного керування / Фото LG

У меню LG Gaming Optimizer до різноманітних звукових налаштувань додано індивідуальні налаштування картинки та звуку для певних ігрових жанрів. На сторінці ігрових налаштувань звуку є еквалайзер, перемикачі для AI Game Sound і Dolby Atmos та інші параметри, що дозволяють користувачу більш точно налаштувати ігровий процес під себе. Вбудована функція Multi View LX3 дозволяє одночасно переглядати контент з двох різних джерел і відтворювати потрібний аудіоканал.

Читайте на техно Інженер створив гармату для метання ножів з лазерним наведенням, яка завжди попадає точно в ціль

Для підключення ПК або консолей передбачено роз'єм HDMI 2.1. Функція Switching Hub дозволяє використовувати вбудований у телевізор мікрофон, а також будь-які пристрої, підключені через USB-роз'єми, наприклад гарнітуру або клавіатуру, спільно з ПК, підключеним через HDMI-кабель. Також для телевізора заявляється підтримка технологій VRR, NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium та автоматичного режиму низької затримки (ALLM).