Маск хоче купити Twitter за 44 мільярди доларів. Його пропозиція наблизилася до голосування, яке може підготувати основу для просування угоди.

До теми Ілон Маск погрожує відмовитись від купівлі Twitter: чим незадоволений мільярдер

Рада директорів Twitter рекомендує затвердити купівлю компанії Маском

У заяві Комісії з цінних паперів і бірж мовиться, що рада директорів Twitter порадила акціонерам схвалити угоду, яку Маск вперше запропонував у квітні. Якщо її схвалять, акціонери отримають 54,20 долара за кожну акцію.

Це є значною надбавкою до вартості цінного папера компанії, яка становить 39,31 долара. Саме за стільки Twitter продавав свої акції до оголошення Маском своїх планів придбати 9% акцій компанії.

Запропонована Маском купівля платформи соціальних мереж за останні кілька місяців пережила ряд злетів і падінь. Зокрема, наразі найбагатша людина на планеті та власник кількох високошвидкісних компаній звинуватив Twitter у применшенні інформації щодо кількості облікових записів ботів на платформі. Він натякнув, що це може вплинути на плани викупу.

Водночас у Twitter стверджують, що ці автоматизовані облікові записи, які створюють заплановані, попередньо написані публікації, становлять лише близько 5% від 229 мільйонів щоденних активних користувачів сайту, яких можна монетизувати.

Це означає, що ці користувачі – це люди та організації, які можуть переглядати рекламу на платформі. Саме так Twitter і заробляє гроші. Рекламу, яка приносить дохід компанії, щодня переглядають мільйони користувачів.

Рекламодавці витрачають гроші та на основі цих оголошень шукають користувачів, з якими можна взаємодіяти. Маск заявив, що планує посилити намагання щодо отримання прибутку в компанії, якщо угода про купівлю буде успішною.

Варто подивитися – Ілон Маск допоміг українцям терміналами Starlink: відео