Як відомо, у лютому китайські сервіси доставки готової їжі та продуктів почали доставляти замовлення безконтактно.
До теми Карантин в Україні 2020: як працювати вдома і не втратити продуктивність
Після того, як в Україні запровадили карантин, сервіс Raketa теж вирішив ввести превентивні заходи безпеки, щоб захистити клієнтів і кур'єрів.
Як користуватись безконтактною доставкою
Аби обрати саме безконтактну доставку, потрібно зробити відповідну позначку в коментарях до замовлення. Після цього за замовлення треба заплатити банківською карткою.
Коли замовлення буде готове, кур'єр зателефонує до замовника та обговорить, де конкретно залишити пакет із замовленням, або ж передасть його з максимальним дотриманням запобіжних заходів.
"Всі наші кур'єри отримують базові засоби захисту - маски і дезінфікуючі засоби для рук. Крім того, ми опрацьовуємо можливість щоденного медичного огляду. Безконтактна доставка - ще один крок для мінімізації контактів і зниження ризику захворювання", – кажуть в Raketa.
Ціна
Як запевнили у сервісі, ціна на безконтактну доставку залишається безкоштовною для клієнта, а вартість страв у додатку відповідають цінам в меню ресторанів.
Що відомо про Raketa? Сервіс запрацював у Києві наприкінці 2019 року. З того часу послуги Raketa поширились на Дніпро, Львів, Харків, Одесу та Вінницю. У 2020 році сервіс має намір організувати доставку у ще 15 містах.
Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно